به خدمت گرفتن تکنولوژی  

بعد از 6 ترم دانشگاه رفتن واسه فوق دیپلم هنوز نتونستم ریاضیاشو و پاس کنم و سه شنبه ریاضی هارو معرفی به استاد گرفتم، حالام طبق معمول گذشته هیچی بلد نیستم و بازم نخوندم!
داشتم همینجوری به روش های تقلبم فکر میکردم که تقریبا همشون واسه این امتحان بی نتیجه بود ...
یهو یه فکر شیطانی بنظر عالی به ذهنم زد :
برخلاف خودم داداشم ریاضیش خیلی خوبه، به این فکر افتادم که تکنولوژی رو به خدمت بگیرم و سر امتحان از سوالا عکس بگیرم و با وایبر بفرستم واسه داداشم او

ادامه مطلب  

قابل توجه رسانه هاي محلي  

        نظر به مراجعات، تماس ها و تقاضاهای عدیده داوطلبان مشتاق ورود و تحصیل در دانشگاه پیام نور از طریق ارائه سوابق تحصیلی (بدون آزمون) به استحضار می رساند که پیرو نشست و هماهنگی صورت پذیرفته با مسئولین محترم سازمان سنجش آموزش کشور ، مقرر شد در اواخر نیمه دوم نیمسال اول 94-93 (حوالی دی ماه 93) نسبت به پذیرش این گروه از متقاضیان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام گردد. در ضمن، این گروه از پذیرفته شدگان از ابتدای نیمسال دوم 94-93 ثبت نام و شر

ادامه مطلب  

بزرگترین گناه (شراب خواری)  

"بسم الله الرحمن الرحیم" حضرت امام باقر علیه السلام وارد مسجد الحرام شد. گروهی از قریش که آنجا بودند، چون آن حضرت را دیدند پرسیدند: این شخص کیست؟ گفتند: پیشوای عراقی ها (شیعیان) است. یکی از آنان گفت: خوب است کسی را بفرستیم تا از ایشان سؤالی بکند. سپس جوانی از آنان خدمت امام علیه السلام آمد و پرسید: آقا! کدام گناه از همه بزرگتر است؟ امام علیه السلام فرمود: شراب خواری. جوان برگشت و پاسخ حضرت را به رفقای خود گزارش داد. بار دیگر او را فرستادند. جوان

ادامه مطلب  

سختیِ من اینه !  

امروز یکی از سخت ترین روزِایِ زندگیم بود !
یه دخترِ لوس که همه جا می بُردَن و میاوُردنشوُ همراش بودن ، یه ساله که باید همه کاراشوُ خوُدش انجام بده
تنهایی بره اینور اونور ... خرید کنه ... حرف بزنه ! ... اگه بقیه پولشوُ پس ندادن ، روش بشه بگه ! ... جوابِ آدمایِ بیکارِ تیکه انداز روُ نده !
امروز رفتم آزمون ... مردود شدم ... برگشتم ... کلید خونه همرام نبود ... پول همرام نبود ... گوشی همرام نبود ... اومدم خونه زنگِ دروُ زدم مامانم نبود ... رفتم از کارت خوان پول گرفتم .

ادامه مطلب  

هوشنگ رحمتی ثروتمندترین مرد جهان . سال #2020میلادی  

هوشنگ حمتی ثروتمندترین مرد جهان در سال2020
آقای #هوشنگ  #رحمتی مردی خود ساخته و با تلاش و کوشش خود توانست عمق چگونگی کسب ثروت را بیاموزد و تا کنون در عرصه های مختلف سرمایه گذاری کرده است .
ایشان جژء #ثروتمندان برتر ایران است و هدف گذاری او کسب عنوان ثروتمندترین مرد جهان با ثروتی 300 میلیارد دلاری است .
هوشنگ رحمتی نامی که رفته رفته جایگاه خود را دربین #ثروتمندان  #جهان است .
او اندیشه ای بزرگ و والا دارد .
او یک ایرانی خلاق و با هوش و زیرک و شیفته خد

ادامه مطلب  

مدلهای کسب و کار (قسمت اول)  

مدل کسب و کار چارچوبی برای خلق پول و ثروت است. این چارچوب نشان می دهد که یک بنگاه چه مجموعه فعالیت هایی را، چگونه و در چه زمانی می باید انجام دهد تا مشتریان از آنچه که از بنگاه انتظار دارند بهره مند شوند و بنگاه نیز به سود دست یابد1. شیوه ای که شرکت، بنگاه یا سازمان برای تولید سود و سرپا نگه داشتن خود انتخاب می‌کند. مدل کسب‌وکار بیان می‌کند که چگونه سازمان برای تولید محصول یا ارایه خدمت ایجاد ارزش افزوده میکند. به بیان دیگر این مدل‌ها که در و

ادامه مطلب  

ابزار تطبیقی برای ماجراجویی معلولان  

تغییر و انطباق وسایل و ابزار مختلف برای استفاده افرادی که به نوعی با محدودیت های حرکتی مواجه هستند این روز ها در مورد بسیاری از وسایل تفریحی و ورزشی انجام می شود. موارد متعددی را می توان مثال زد که با تغییراتی کوچک شرایط برای استفاده افراد دارای معلولیت با ایمنی بالا فراهم می شود. کایاک های مناسب برای افراد دارای معلولیت، زین های اسب سواری، اسکی های مخصوص افراد معلول (اسکی بر روی برف، آب و…) سه چرخه های تغییر یافته و برقی مناسب برای افراد با

ادامه مطلب  

خر درونم فعال شد اونم کجا؟تو کلاس ضمن خدمت  

 کلاس ضمن خدمت داشتیم مدرس دوره -انگار دوپینگ کرده بود!!!!- هی می گفت مطالعه کنید معلم بی مطالعه کر و کوره .چقدم حرف میزد خدااااااااااااا.هرجلسه م کتاب معرفی می کرد .یه جلسه  گفت حالا شما چندتا کتاب معرفی کنید . اصلا ببینم شما تا حالا کتاب خوندید!!!!!!!منم-خر درونم فعال شد حسابی- چندتا کتاب با نام نویسنده الکی[تعجب]گفتم و اونم جدی نوشت رو تابلو [تشویش]جالبه بیشتر همکارا اسم اون کتابا رو یادداشت کردن!!!!!!!! . یه خرده از شیطنت خودم بدم اومد.
حالا کسی میو

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

 
 
تمامی راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 مسافر و همسفر به‌جز افرادی که در آخرین آزمون (مورخ 1392/12/01) قبول شده‌اند، بایستی در آزمون ارزیابی در تاریخ 1393/07/24 شرکت نمایند.
CD هایی که از اول سال 1393 الی 1393/07/15 توزیع شده است، در آزمون ارزیابی تاریخ 1393/07/24 جزو منابع امتحانی می‌باشد.

ادامه مطلب  

برگزاری آزمون آنلاین سیستم عامل  

با سلام و احترام خدمت همکاران محترماحتراماْ متن نامه دبیرخانه رایانه کشوری در خصوص برگزاری آزمون آنلاین  سیستم عامل توسط  استان گلستان جهت استحضار همکاران محترم درج می گردد. خ.اهشمند است اطلاع رسانی در این خصوص جهت هنرآموزان و هنزرجویان انجام گیرد تا بتوانند در این آزمون شرکت نمایند. متن نامه دیبیرخانه :با احترام و آرزوی توفیق روزافزون الهی خدمت هنر اموزان و هنرحویان محترم در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال جاری و در جهت تحقق اهداف آموز

ادامه مطلب  

فرمهای نمونه نقد و بررسی کتب  

با سلام خدمت همکاران محترم
حسب دستور دبیرخانه کشوری رایانه فنی و کاردانش به منظور يكسان سازي فعاليتهاي همكاران در جهت نقد و بررسي كتاب، لطفاً  طبق نمونه الصاقي اطلاعات را تكميل و سپس برای گروه استان ارسال فرماييد. ضمنا بررسی را مطابق تقسیم بندی ارائه شده از سوی دبیرخانه محترم انجام دهید و نیاز به بررسی کل کتاب نمی باشد.
فرم های نمونه را می توانید از لینک نمونه فرمهای نقد و بررسی کتب دانلود نمائید.
 با تشکر - گروه رایانه فنی استان

ادامه مطلب  

316  

بهترين روز زندگي تو؟از هر كسي اينو بپرسم ممكنه بگه روزي كه نتايج كنكور رو دادن و من دو سه رقمي شدم،يا وقتي نتايج آزمون ورود به اداره رو دادن و من قبول شدم،يا روزي كه نتايج آزمايش خون رو دادن و خونمون به هم ميخورد،يا بيماري خاصي نداشتم،يا روزي كه كارنامه نهايي رو دادن و من شاگرد اول يا دوم شدم،يا وقتي كه بچه م ،خواهرم،برادرم به دنيا اومد،يا عروسي خواهرم،برادرم!ولي بهترين روز زندگي من روزيه كه تو ببينم!فقط!

ادامه مطلب  

تحلیل و بررسی روش رتبه بندی بر مبنای تراز در آزمون وکالت ۹۲  

نویسنده: هادی دیدارلویکی از بدعت های آزمون وکالت سال ۹۲ که بدون اعلام قبلی صورت گرفت، تغییر معیار رتبه بندی از نمره میانگین به نمره تراز است.

اما تراز چگونه محاسبه می شود؟ فرق آن با میانگین چیست؟ آیا معیار عادلانه ای برای رتبه بندی می باشد؟

نحوه محاسبه میانگین بسیار ساده بوده و با توجه به فرمول زیر حساب می شود:

میانگین = (تعدادکل سوالات)/(تعداد پاسخ های غلط – ۳* تعداد پاسخ های درست)

در این روش همه سوالات ارزش یکسانی داشته و پاسخ گویی به

ادامه مطلب  

تحلیل محتوا  

تحلیل محتوا یکی از روش‌های مهم پژوهش است که در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است.

 فرد،ان کرلینجر (Fred N. Kerlinger) تعریف جامعی از این روش
ارائه می‌دهد: "تحلیل محتوا روش مطالعه و تجزیه و تحلیل ارتباط‌ها به شیوه
نظام دار، عینی و کمی برای اندازه‌گیری متغیرهاست."
وی در بیان ویژگی‌های تحلیل محتوا می‌افزاید: "در گذشته برای
اندازه‌گیری متغیرها، از این روش کمتر استفاده شده است. اما کاربرد جدید و
فزاینده آن در پژوهش رف

ادامه مطلب  

اعلام نمره درس اصول مدیریت و بازاریابی خدمات  

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
پیشاپیش ایام ماه میمهانی خدا,ماه رمضان رو خدمت شما عزیزان تبریک عرض میکنیم..
نمره درس اصول مدیریت و بازاریابی خدمات استاد معینی اعلام شده است.
 دوستان برای مشاهده نمره خود می توانند به سایت گلستانhttps://golestan.ut.ac.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن یوزر و پسورد خود از قسمت اطلاعات جامع دانشجو با کلیک بر روی ترم جاری نمره خود را مشاهد نمایند.
بچه ها نگران نباشید. کسانی که نمرشون اعلام نشده اصلا نگران نباشن.گویا نمر

ادامه مطلب  

اطلاعیه مهم کانون وکلای البرز در مورد آزمون وکالت 93  

به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون وکالت سال 93 در استان البـــرز میرساند  هنگام ثبت نام  جهت آزمون  و قبل از انتخاب استان البرز برای کارآموزی  لزوما"  به نکات ذیل که به تصویب هیئت مدیره کانون رسیده است ، توجه فرمایند :
این کانون برابر تصمیم کمیسیون موضوع تبصره ماده یک قانون کیفیت اخذ پروانه ، تعداد کارآموز مورد نیاز برای استان البرز را 100 نفر به شرح ذیل تعیین کرده است :

ادامه مطلب  

وبلاگ تخصصی ماهیان آکواریومی  

 
باسلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی
برای آشنایی بیشتر به ادامه مطلب نیز بروید.
بازدیدکنندگان گرامی توجه داشته باشند میتوانید سوالات خود را درزمینه ی ماهیان آکواریومی درقسمت نظردهید برای بنده ارسال کنید تا بتونم کمکتون کنم.
موفق باشید.

ادامه مطلب  

گزارش جلسه 20-06-93 هیئت جوانان بین الحرمین  

با سلام خدمت شما عزیزان
جلسه ساعت 21:30 با سخنرانی آقا رسول رمضانی شروع شد که در مورد خصوصیات دوستی و دوست یابی صحبت کردند که بسیار جالب بود بعد آقا محمد جواد در مورد شوخی کردن و چند نکته دیگه در مورد هیئت صحبت کردند و گفتند تنها هیئت نیاین و دست دو تا از رفقا تون رو بگیرید و بیارینشون تو هیئت و با دستگاه اهل بیت و امام حسین آشناشون کنید بعد آقا محمد جواد مراسم رو به سید رضا حسینی دادند و ایشون یک روضه در مورد حضرت رقیه خوندند بعد وارد تک شد وشور

ادامه مطلب  

در آستانه ی پاییز  

 
 
 
بارِ اولی که بیرون رفتیم شب بود، بردمش پاساژی که همیشه دلش می خواست برود و اتفاقا نزدیکِ خانه مان بود. شب رفتیم، در طبقه هایش چرخیدیم، برایش رژِ لب خریدم و یک انگشتر نگین دار زیبا. بعد هم رفتیم بستنی میوه ای خوردیم و کلی خندیدیم.
بار دومی که رفتیم بیرون، باز هم برای چرخ زدن توی مغازه ها بود، کوله ی مدرسه می خواست و چیزی که خوشش بیاید ندید، بعدش رفتیم پیتزا خوردیم و کلی خندیدیم و البته یک کوله ی کوچک نارنجی خرید.
بار سومی که رفتیم بیرون امش

ادامه مطلب  

آغاز سال نوی تحصیلی  

با تبریک سال نوی تحصیلی، به اطلاع می رساند که کلاس های درسی سال  سومی ها، روز سه شنبه، اول مهرماه دایر نمی باشد.
ضمنا روز کلاس‌های المپیاد سال سومی‌ها، یک و چهارشنبه است که فعلاً تا 13م مهرماه کلاسی تحت عنوان المپیاد نخواهیم داشت، مگر این که در پست‌های آتی، برگزاری کلاس‌های زودتر از 13م را اعلام نماییم.
لذا روز شروع کلاس‌های درسی سومی‌ها؛ شنبه، 5 مهرماه خواهد بود.
دومی‌های شیمی، روز 5شنبه، 10 مهر، 4 زنگ کلاس با آقای احتیاطی دارید که بناست دو

ادامه مطلب  

اعلام آدرس ایمیل  

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامیکلیه دوستانی که ایمیل خود را به اینجانب اعلام ننموده اند لازم است در اسرع وقت ایمیل خود را به اینجانب اعلام نمایند.در ضمن پیرو مذاکره خدمت خانم دکتر نوبری، از تاریخ 93/07/07 ارائه ها آغاز می گردد. دوستانی که تمایل دارند در این تاریخ (جلسه اول) ارائه آنها برنامه ریزی شود از طریق ایمیل به اینجانب اطلاع دهند و یا دوستانی که تمایل دارند در یک گروه ارائه دهند به اینجانب اطلاع دهند. در غیر این صورت طبق برنامه ریزی اینج

ادامه مطلب  

سلامی دوباره  

   سلامی دوباره خدمت همه عزیزان : دوستان , همکاران , اولیا , و دانش آموزان خوبم .
 
دوباره در خدمت همه عزیزان هستم و امیدوارم بتوانم  مثبت قدم برداشته و با توکل به درگاه
حق ایامی نو را با هم داشته باشیم.  ابتدا در پست های اولیه گذری دوباره به گل های سال
گذشته کلاس دوم 3 خواهیم داشت. باشد تداعی خاطرات شیرین من وآنها در ایام رفته.

ادامه مطلب  

ولوو برنده جایزه تراک استار اروپا (هلند)  

تبریک دوباره : بعد از این که ولوو لقب کامیون سال 2014را از آن خود کرد در اقدامی دیگر مجله تراک استار اروپا مسابقهدیگری را برای معرفی برترین کامیون اروپا تشکیل داد . در این مسابقه از 21 راننده چیره دست و زبده برای گذراندن آزمون بین هفت برند برتر اروپا استفاده شده بود . تمام برند ها از آخرین محصولات خود در این آزمون استفاده کرده بودند .هر کدام از کامیونها می بایست زیر نظر 21 راننده امتیاز بگیرند یا از قولی دیگر هفت خان رستم را بگذرانند .پس از پایا

ادامه مطلب  

فستیوال کامیون های یورو 6 در اروپا  

بعد از این که ولوو مقام کامیون سال 2014 را از آن خود کرد در اقدامی دیگر مجله تراک استار بار دیگر اقدام به آزمون دیگری بین هفت برند معتبر اروپایی کرد ، کامیون های مورد تست همه از محصولات روز خود در این آزمون استفاده کردند ، حال باید منتظر بمانیم تا ببنیم در این آزمایش کدام برند پیروز میدان خواهد شد .

ادامه مطلب  

آسیب شناسی و فرق انحرافی 4  

اگر بناست امام زمان (ع) را معرفى كنيم و از امام زمان (ع) بگوييم، اولاً بايد از مسلمات و محكمات چيزهايى كه در روايات هست و اطمينان بخش است استفاده كنيم و ثانياً محكمات و مسلمات را هم به گونه‌‌اى بيان كنيم كه از بيان و تبيين ما يك وقت سوء برداشت نشود. اشاره: مقاله حاضر متن سخنرانى آية الله استادى در سومين اجلاس دو سالانه بررسى ابعاد وجودى حضرت مهدى (ع) است كه با تلخيص و ويرايش تقديم مى‌شود. بخشى از مباحثى كه در روايات باب مهدويت مطرح شده از مسلم

ادامه مطلب  

کار جدید دولت برای مربیان پیش‌دبستانی  

 
کار جدید دولت برای مربیان پیش‌دبستانی
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «وضعیت آزمون استخدامی مربیان پیش‌دبستانی چگونه خواهد بود»، خاطرنشان کرد: هر وزارتخانه و دستگاه دولتی اگر بخواهد آزمون برگزار کند باید ردیف استخدامی داشته باشد و معاونت نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری ردیف استخدام می‌دهد که تاکنون نتوانسته‌ایم، ردیفی بگیریم.
وی افزود: قرار بود از محل توسعه منابع نیروی انسانی این آزمون برگزار شود که تاکنون نتوانسته‌ایم ردیف

ادامه مطلب  

تجمع مربیان پیش‌ دبستانی و شرکتی مقابل مجلس  

 
 
 
تجمع کنندگان که عموما خود را از شهرهای دیگر به پایتخت رسانده‌اند به اجرا نشدن قانون تعیین تکلیف استخدام حداقل ۳۰ هزار مربی پیش دبستانی و استنکاف دولت از تخصیص ردیف بودجه برای استخدام‌ این مربیان معترض‌اند.
 
 
همزمان با اولین روز از شروع به کار مجلس پس از تعطیلات تابستانی (یکشنبه ۳۰ شهریور)، نزدیک به ۱۵۰ مربی پیش دبستانی مقابل این نهاد تجمع کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، تجمع کنندگان که عموما خود را از شهرهای دیگر به پایتخت رسانده‌

ادامه مطلب  

فانی : ظرفیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش تکمیل شده است!  

 
 
ظرفیت استخدام نیروی انسانی در آموزش و پرورش تکمیل شده است
وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت استخدام مربیان پیش‌دبستانی افزود: هر استخدام جدیدی نیاز به مجوز معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری دارد و هر دستگاه دولتی حق برگزاری آزمون استخدامی را ندارد مگر با مجوز این معاونت. اما معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری اعتقاد دارد براساس قانون برنامه پنجم توسعه ظرفیت آموزش و پرورش برای استخدام نیروی انسانی تکمیل شده است و در دو سال گذشته 116 ه

ادامه مطلب  

تجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانی مقابل وزارت آموزش و پرورش ۲۵ شهریور ۹۳  

 
تجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانی مقابل وزارت آموزش و پرورش 
«مربیان پیش دبستانی معترض صبح امروز (سه شنبه ۲۵ شهریور) بار دیگر مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.»
مربیان پیش دبستانی معترض صبح امروز (سه شنبه ۲۵ شهریور) بار دیگر مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، تجمع کنندگان به خلف وعده وزارت آموزش و پرورش در لغو بخشنامه اخراج مربیان پیش دبستانی معترض‌اند.
این بخشنامه به کارگیری نیروی آزاد در کلاس‌های پیش دبستا

ادامه مطلب  

نمي‌فهمم چرا آرسنال کاستا را به خدمت نگرفت  

نمي‌فهمم چرا آرسنال کاستا را به خدمت نگرفت
جيمي کاراگر اعتراف مي‌کند که از اين که آرسنال در تابستان پيشنهادي براي به خدمت گرفتن ديه‌گو کاستا نداده گيج شده است.


 
 به گزارش "ورزش سه"، توپچی‌ها یکی از خریداران عمده‌ی این فصل نقل و انتقالات بودند. آن‌ها ۳۵ میلیون پوند را برای الکسیس سانچس و پس از آن ۱۶ میلیون پوند را برای دنی ولبک در روز پایانی پرداختند. از طرفی کاستا شروعی خیره‌کننده در چلسی داشته و در چهار بازی لیگ برتر ۷ گل به ثمر رسان

ادامه مطلب  

تیم امداد و نجات جبهه جنوبی دماوند (Volunteer rescue team at south face of Damavand)  

هرچند طی دو ماه گذشته خبر ذیل در وبلاگهای متعددی انتشار یافته اما به دلیل احتمال صعود تعداد زیادی از کوهنوردان به دماوند طی هفتۀ آتی, بازنشر خبر را مفید و لازم دانستم.
متن از باشگاه کوهنوردی و اسکی آلپ تبریز:
پیرو کامنت ارسالی در مورد تشکیل تیم امداد در جبهه جنوبی دماوند توسط محمود قویدل بیر جندی (تلفن تماس 09159610456) ایشان طی کامنت ارسالی اعضا تیم امداد و نجات را به شرح زیر معرفی کردند:
باسلام خدمت شما همنوردخوبم 1-دکتر مساعدیان (تهران)ریاست انج

ادامه مطلب  

دانلود پژوهش بررسی پرخاشگری و هیجان خواهی نوجوانان و جوانان بعد از تماشای مسابقات فوتبال  

دانلود پژوهش بررسی پرخاشگری و هیجان خواهی نوجوانان و جوانان بعد از تماشای مسابقات فوتبال
بررسی  پرخاشگری و هیجان خواهی نوجوانان و جوانان بعد از تماشای مسابقات فوتبال
فهرست مطالب
بررسی  پرخاشگری و هیجان خواهی نوجوانان و جوانان بعد از تماشای مسابقات فوتبال. ۲ چکیده : ۲ ABSTRACT. 4 مقدمه : ۸ اهداف پژوهش.. ۱۷ فرضیه ها : ۱۸ روش تحقیق : ۱۹ جامعه آماری : ۱۹ روش نمونه گیری و حجم نمونه : ۲۰ ابزار تحقیق: ۲۱ روش تجزیه و تحلیل آماری.. ۲۳ یافته های اصلی تحقیق: ۲۶ ج

ادامه مطلب  

ما در هستی شناوریم و هستی در عشق شناور است  

جلسه هفتم از دور چهارم سري كارگاههاي آموزشي خصوصی كنگره ۶۰  ويژه مسافران  شعبه شهرك غرب روزهايچهارشنبه با دستور جلسه " وادي چهاردهم و تاثير آن روي من "  با استادي آقاي یوسف خان محمدی ، نگهباني آقاي مجید کلانتری و دبيري آقاي میثم امیری ، راس ساعت ۱۷  آغاز بكار نمود .
خلاصه سخنان استاد :
استاد در ابتدا با تشکر کردن از نگهبان و شکر خدا از اینکه امروز در این جایگاته فرصت خدمت گذاری را داشتند سخنان خود را اینگونه آغاز نمودند ؛
وادی ۱۴ ، واددی بسیار

ادامه مطلب  

آزمون داخلی  

بدینوسیله به اطلاع می رساند روز شنبــــــــــه هفته آتی ( 29 شهریورماه ) در محل نماینـــــــــــــــدگی شهرک غرب ، آزمون داخلی با منابع  ( وادی دهـــــــــــم ) و  ( سی دی وظایف رهجو ) برگزار خواهد شد شرکت کلیه همسفران و مسافرین در آزمون مذکور بلامانع می باشد .
 
از طرف مرزبانی نمایندگی شهرک غرب

ادامه مطلب  

به زودی...  

به زودی اولین حرف حساب رو میگم...در مورد پوششه.
یه توضیح مختصر
اینکه دینی نیست و اصلا حدیث و روایت نداره
دوم اینکه میگیم چرا پوشش غلط شده
سوم چنتا راه کار میگیم
 
راستی تا یادم نرفته بگم من تا سه شنبه بیشتر توفیق خدمت گذاری به وبلاگ و شما عزیزان رو ندارم
ان شاالله ادامه دارد...

ادامه مطلب  

سوالات كارشناس امور بيمه استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ كارشناس ام  

سوالات كارشناس امور بيمه استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ كارشناس امور بيمه
نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی رشته مديريت دولتي نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی رشته  مديريت بازرگاني نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی رشته مديريت بيمه نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی رشته مديريت مالي نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی رشته مديريت صنعتي نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی
نمونه سوالات اس

ادامه مطلب  

مونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ رشته های مورد  

مونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ رشته های مورد نیاز : ديپلم تجربي دیپلم رياضي و فيزيك دیپلم علوم انساني نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی دیپلم ریاضی دیپلم تجربی نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی با جواب متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات استتخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات اس

ادامه مطلب  

مونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ رشته های مورد  

مونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ رشته های مورد نیاز : ديپلم تجربي دیپلم رياضي و فيزيك دیپلم علوم انساني نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی دیپلم ریاضی دیپلم تجربی نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی با جواب متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات استتخدامی تامین اجتماعی متصدي خدمات اداري کد ۱۴۱ نمونه سوالات اس

ادامه مطلب  

نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی رشته انباردار کد ۱۰۱ انباردار کد ۱۰۱ رشته های مورد  

نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی رشته انباردار کد ۱۰۱ انباردار کد ۱۰۱ رشته های مورد نیاز : ديپلم تجربي دیپلم رياضي و فيزيك دیپلم علوم انساني نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی دیپلم ریاضی دیپلم تجربی نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ انباردار کد ۱۰۱ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی با جواب انباردار کد ۱۰۱ نمونه سوالات استتخدامی تامین اجتماعی رشته انباردار کد ۱۰۱ نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

ادامه مطلب  

نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی رشته بهیار نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین  

نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی  رشته بهیار
نمونه سوالات آزمون عمومی استخدامی تامین اجتماعی  رشته بهیار ۹۳
 نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ بهيار کد ۱۰۳
نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی با جواب بهیار
رشته های مورد نیاز ديپلم بهياري، كاردان :مامائي ، پرستاري و بهداشت عمومي
 نمونه سوالات استتخدامی تامین اجتماعی رشته بهیاری
نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ با جواب بهیار
نمونه سوالات استخدامی تامین اجتم

ادامه مطلب  

چند خط درباره کارمندان!!  

روزانه در برخی سازمان ها کمابیش مسائل و حاشیه هایی وجود دارد که زندگی کارمندی را سخت تر می کند به عنوان مثال؛ رئیسی بهانه گیر و غیر منطقی که زیاد غرولند می کند، موازی کاری و عدم شفافیت در قوانین و مقررات، بوروکراسی و بی نظمی های برخی ادارات که منجر به نارضایتی ارباب رجوع می شود و دودش به چشم کارمندان می رود، تبعیض در پرداخت ها یا تقسیم کار نامناسب در محیط کار به قسمی که عده ای زیر فشار کار شدید قرار داشته و عده ای بیکار هستند و یا کار کمتری دار

ادامه مطلب  

 

شخصی خدمت حضرت علی(علیه السلام) عرض کرد چهار مسأله دارم آقا فرمودند بپرس: گفت واجب چیست؟ واجب تر کدام است؟ نزدیک چیست؟ نزدیک تر کدام است؟ شگفت چیست؟شگفت تر کدام است؟ مشکل چیست؟مشکل تر کدام است؟ آقا فرمودند: واجب اطاعت خداست،واجب تر ترک گناه است چون با آلودگی به گناه عبادت قبول نیست. نزدیک قیامت است و نزدیک تر مرگ است. عجیب دنیاست و عجیب تر علاقه به دنیاست. مشکل قبر است و مشکل تر بی توشه رفتن! 

ادامه مطلب  

درهمسایگی ما  

در همسایگی ما دخترکی شش ساله به نام ملینا و ملقب به ملینا کوچول وجود دارد
اکثر مواقع که ملینا کوچول صدای من ومیلسا رادریافت می کنید د بدو میاد پایین وموی دماقمان می شود
در نهایت تنها کاری که منو دوستم می کنیم جیغ کشیدن وفرار کردن است وبعد پدرم سرراهمان سبز می شود ومی گوید دختر از این هیکل گندت  خجالت نمی کشی از یه بچه نیم وجبی فراروجیغ می کشی ومن درکمال تاسف خدمت پدرعرض می نمایم پدرجان شما نمی دانی که این نیم وجبی چه کارهایی باما می کند
فلفل ن

ادامه مطلب  

اطلاعیه ازمون سراسری راهنمایان وکمک راهنمایان.  

تمامی راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 مسافر و همسفر به‌جز افرادی که در آخرین آزمون (مورخ 1392/12/01) قبول شده‌اند، بایستی در آزمون ارزیابی در تاریخ 1393/07/24 شرکت نمایند.

تمامی راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 مسافر و همسفر به‌جز افرادی که در آخرین آزمون (مورخ 1392/12/01) قبول شده‌اند، بایستی در آزمون ارزیابی در تاریخ 1393/07/24 شرکت نمایند.
CD هایی که از اول سال 1393 الی 1393/07/15 توزیع شده است، در آزمون ارزیابی تاریخ 1393/07/24 جزو منابع امتحانی می‌باشد.

ادامه مطلب  

وادی چهاردهم وتاثیر آن روی من.پنج شنبه 20-6-1393  

جلسه ششم از دوره دهم جلسات آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی خمین ویژه مسافران وهمسفران روزهای پنج شنبه مورخ 20-6-93 با نگهبانی مسافر عقیل ودبیری مسافر اسدالله واستادی مسافر محسن بادستور جلسه وادی چهاردهم وتاثیر آن روی من راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد.
خداوند رو شاکرم که یکبار دیگر فرصتی داد تا در این جایگاه خدمت کنم.
خدمت میهمانان عزیز که از شعبه افسریه تشریف آوردند خوش آمد میگم.از مجتبی دریانورد عزیز تشکر میکنم که امروز با حضور

ادامه مطلب  

شهادتت مبارک  

بسم رب شهدا والصدیقین

بیست و هشتمین سالروز شهادت حجت الاسلام و المسلمین محمد علی روحانی فرد گرامی باد
چند سالی ست با نبودنت نمی دانم بگوئیم ساختیم یا نه! اما تو همیشه به بودنمان عادت داشتی...
هر روز، هر ساعت، هر دقیقه حتی ثانیه ثانیه زندگی را تو با ما بودی!!!...
هرچه بیشتر زمان میگذرد، و فاصله می افتد، بیشتر مشتاق دیدنت می شویم...
خوشا بحال آنانی که تو را درک کردند و فهمیدند!
حال و روزشان را نمی دانم که چطور با دوری تو ساختند.
اما...
تو را فهمیدند آ

ادامه مطلب  

حمله بی سابقه مایلی کهن به فردوسی پور /کی روشی پور،فوتبال را به لجن کشاندی  

به گزارش کاپ،وی در گفت و گوی تلفنی با برنامه 90 عنوان کرد:خدمت شما آقای کی روشی پور! و همه بینندگان عزیز سلام عرض می کنم. وی درباره اینکه فردوسی پور گفت با توجه به این لفظ بهتر است این مکالمه ادامه پیدا نکند گفت:این همه شما همه را زیر سوال می برید.کدام فضا؟چه اشکالی دارد؟شما صبح دارید به من وقت می دهید.همه رسانه ها دست شماست.شما فوتبال مملکت را نابود کردید.چرا نمی گذارید حرف بزنم؟

ادامه مطلب  

برگزاری دوره ضمن خدمت ویژه دبیران پایه هشتم  

مراسم افتتاحیه دوره ضمن خدمت ویژه دبیران پایه هشتم در دبیرستان دخترانه شاهد دوره اول برگزار شد حمید صادقی زاده مدیر آموز ش و پرورش زرند در این مراسم ضمن تاکید بر مجهز شدن دبیران به علم ودانش روز ،شناسایی دانش آموزان مستعد و هدایت آنها را یکی از وظایف دبیران بیان کرد.
 

ادامه مطلب  

سز آغاز  

به نام خدای مهربان
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی
جهت دسترسی سریع تر همکاران به اخبار و بخشنامه های گروه علوم تجربی و هم چنین امکان ارتباط بیشتر همکاران با گروه علوم تجربی و نیز سایر همکاران ، این وبلاگ تنظیم شد .
امید است با همکاری شما عزیزان سالی تحصیلی سرشار از موفقیت ، داشته باشیم .
با تقدیم احترام و تشکر   

ادامه مطلب  

طرح درس  

همکاران گرامی ؛ فرم خام طرح درس و یک نمونه طرح درس ( ارائه شده توسط سرکار خانم محمودی در کلاس ضمن خدمت هشتم ) جهت استفاده همکاران در لینک های زیر قرار داده شد . امید است مورد استفاده قرار گیرد .
***   فرم خام طرح درس
***   نمونه طرح درس

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1